hypoteky.infoblog.cz

Bydlíte v pronajatém bytě a potřebujete novou koupelnu?

Publikováno 03.04.2018 v 22:37 v kategorii NEMOVITOSTI, přečteno: 25x

Mnohdy v pronajatém bytě nejde dělat radikální změny a zrekonstruovat celou koupelnu. Okoukaná místnost jde však vylepšit i jinými způsoby. Co takhle nový nábytek, doplňky nebo rostliny? Mnohdy nám koupelna nevyhovuje svojí barevností. Lidé si také stěžují na malou praktičnost. Zvolte změnu!

Kupte nové doplňky
Výhody a nevýhodyObčas to chce změnu. Pokud nechcete nijak extra velkou, postačí vám změnit jenom maličkosti. S tím vám mimo jiné může poradit realitní rádce či interiérový designér. 

Počítejte však s tím, že jim za jejich rady budete něco málo platit. Záleží na rozsahu vašich požadavků. Můžete si ale vystačit sami.


Místo drsných, opraných ručníků si kupte nové, nadýchané a třeba i jinak barevné. S tím se pojí i předložka před vanu, toaletu či sprchový kout. Na trhu je tolik barevných kombinací a tvarů, že je z čeho vybírat.

Změna se dá provést i koupí nových flakónů, nádob na mýdlo a kosmetických přípravků. Někteří lidé si pečlivě vybírají, které kosmetické přípravky koupí, aby i hezky vypadaly. 

Co takhle rostliny?

Nové byty v Praze často razí styl minimalismu. Ladí jim obklady, dlažba i doplňky. Vezměte si z těchto projektů inspiraci. Často lidé opomíjejí rostliny. I ty v koupelně můžou být. Mnoha rostlinám vlhko z koupele svědčí.

Vy si díky nim budete připadat jako v tropickém ráji. Co se týče vany, nebo sprchového koutu, i to si můžete vyměnit. Tady by však bylo dobré, dát vědět předem majiteli bytu, zda by mu to nevadilo. Záleží na tom, co máte sepsáno ve smlouvě.

Umyvadla a zrcadlo

Reality Praha mají často špatně zvolená umyvadla nebo třeba zrcadlo. Je důležité, mít zrcadlo umístěné tak, aby se v něm viděl každý člen rodiny.

Umyvadla by měla být dostatečně od sebe. Často v koupelnách chybí zásuvky. Na ty nezapomínejte. Budou se vám hodit na fén nebo nabíječku k zubnímu kartáčku.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?