hypoteky.infoblog.cz

Chcete znát skutečnou cenu vaší nemovitosti?

Publikováno 24.01.2015 v 09:14 v kategorii NEMOVITOSTI, přečteno: 59x

Chystáte se prodávat nemovitost, ale nevíte, jak nastavit její cenu? Výše ceny se může značně lišit a skutečná cena nemusí odpovídat té očekávané. Pokud sami nejste schopni určit skutečnou cenu a chcete nemovitost prodat co nejdříve, obraťte se na schopného realitního makléře, který vám s cenou poradí. Je samozřejmě důležité vybrat správného makléře, abyste dosáhli rychlého prodeje nemovitosti bez jakýchkoliv komplikací.

Proč to dělat složité
Realitní makléřkaProdávat nemovitost není jednoduchá záležitost a prodávající musí myslet na milion a jednu věc, aby vše proběhlo, jak má. 

Nastavit správnou cenu nemovitosti, aby byl spokojen jak prodávající, tak kupující.

Přemýšlet nad rekonstrukcí nebo drobnými úpravami, pokud by se cena nemovitosti měla zvednout. 

K tomu sepisování smluv, běhání po úřadech. Realitní makléři jsou v těchto věcech zběhlí.

Vědí, jak nastavit správnou cenu nemovitosti, umí vytvářet kupní smlouvy. Pokud nevíte, jak na to, zvažte možnost využití služeb solidního a spolehlivého makléře. Neprohloupíte.

Jak nastavit cenu

Cena nemovitosti závisí na několika faktorech, které ji ovlivňují. Jinak bude vnímat cenu prodávající. Jinak samozřejmě i případný kupec. Skutečná cena se může lišit od požadované a akceptovatelné.

Prodej bytu se v některých případech může stát noční můrou. Pokud nastavíte cenu moc vysoko, kupce zřejmě nenajdete.Ne tak rychle, jak byste potřebovali. 

Pokud bude cena moc nízko, vydělá na tom kupující, ale vy mít radost nebudete. Je třeba nastavit cenu tak, aby odpovídala reálnému stavu nemovitosti a zároveň i podmínkám trhu.

Hlavně výhodně
Dům na prodejTéměř každý by rád bydlel ve svém. Domy na prodej mohou být výhodným prodejním artiklem. 

Pokud uvažujete o tom, že prodáte vlastní nemovitost, lze prodeji určitě pomoci.

Je nutné zvážit, jak daleko zajít při rekonstrukci, ale drobné úpravy jistě nejsou na škodu. Mohou nemovitosti určitě prospět. Je důležité zvážit finanční i časovou náročnost.

I díky drobným úpravám se pak může skutečná cena nemovitosti zvýšit. Vždy ale přemýšlejte nad tím, jestli se vám investice opravdu vrátí, nebo na tom proděláte.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?